Luksusowe tapety bez tandety poleca projektant wnętrz

Pieniądze nie tłumaczą bezguścia i nieodpowiednich wyborów. W tym względzie jest nieoceniony zawsze projektant wnętrz, który ma obowiązek tak zaaranżować wystrój domu, aby klient był ze wszechmiar ukontentowany. I tak doradzić, żeby finansowo nie obciążyć zbytnio klienta. Fachowa wiedza i i doświadczenie, a także znajomość tematu są bardzo potrzebne przy urządzaniu domu luksusowo. To temat trudny, gdyż można się w luksusie po prostu utopić.

Nie należy wątpić w pomoc architekta i nie mieć obaw, że projekt się nie powiedzie.

Luksus z łac.: oznacza tyleż samo co zbytek, nadmiar, przepych, wystawność. Nie jest więc tym samym, co kiczowaty przepych, który zawsze odpycha swoim nadmiarem. Aranżacje wnętrz domu luksusowego, wykonuje się poprzez najlepsze materiały, drogie faktury, nieskromne tekstury, błyszczące dodatki, złotości i brylanty, ozdoby szykowne i markowe meble. Nie może zabraknąć dzieł sztuki i antyków oraz bogato dzierganych dywanów i tapeterii. Wszystko to sprawi z pewnością, że każdy dom będzie nosił znamiona luksusu w godnym stylu. Nuty luksusu w domu rodzinnym stanowią podstawę elegancji. Dom posiada wówczas swoje niepowtarzalne imię i charakter. Posiada swoją duszę.

Urządzając ciepłe domostwo człowiek chce żyć w dobrobycie, spokoju i szczęściu, a sercem domu jest zawsze salon dzienny, potocznie pokój dzienny. W nim spotyka się cała rodzina, tutaj panuje miłość, radość i bycie razem z ludźmi, czasem chaos. Tutaj każdy domownik i gość powinien mieć swoje miejsce i swój osobisty kawałek luksusu. Dlatego aranżacja wnętrza salonu wbrew pozorom nie jest łatwa – wymaga praktycyzmu i solidarności gustów, wszystkich domowników i wszystkich odwiedzających.

 

nowoczesna tapeta

tapeta miasto nocą

turkusowa tapeta

tapeta

 


LATEST ON BLOG

Podłoga 3d z żywicy epoksydowej
06.22.2019

Podłoga 3D z żywicy epoksydowej – jak zrobić graficzną podłogę?

Kilka słów o podłogach 3D z żywicy epoksydowej

Podłoga 3d z żywicy epoksydowej
06.22.2019

Podłoga 3D z żywicy epoksydowej – jak zrobić graficzną podłogę?

Kilka słów o podłogach 3D z żywicy epoksydowej

Czy warto zlecić architektowi projekt elewacji?
04.20.2017

Dlaczego warto zlecić projekt elewacji domu architektowi?

Czy warto zlecić wykonanie projektu elewacji domu architektowi? Jaki jest koszt zaprojektowania elewacji?

jak rozświetlić wnętrze?
04.17.2017

Jak rozświetlić ciemne wnętrze?

Co zrobić, aby rozświetlić i rozweselić ciemny dom? Są na to proste sposoby, które warto poznać.

See more articles

Contact UsMetody płatności