Najlepsi projektanci wnętrz

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

Mieliśmy okazję uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu Weekend SPA dla najlepszych projektantów wnętrz w przepięknym butikowym hotelu Quadrille***** w Gdyni na zaproszenie naszego partnera salonu Servitor z Torunia oraz marek Impronta Italgraniti, Villeroy&Boch, Parador, Kludi oraz Atlantic Tiles. W wydarzeniu wzięli udział najlepsi projektanci wnętrz współpracujący z powyższymi markami oraz ich przedstawiciele.

ZOBACZ TEŻ: Projekt kuchni.

Spotkanie otoczeniu pięknych wnętrz

Zachwyciły nas wnętrza tego cudownego hotelu i będą one z całą pewnością inspiracją w naszych kolejnych projektach. Każdy szczegół dopracowany w najmniejszym detalu, odważne połączenia oraz niepowtarzalny charakter wnętrz zachwyciłby z pewnością każdego kto kocha piękne aranżacje. Projektanci wnętrz tego budynku byli perfekcjonistami i dopracowali każdy element z dużą starannością. W projekcie wnętrz tego hotelu zostały użyte lampy, w których jesteśmy zakochani, i również zastosowaliśmy je w naszych wcześniejszych projektach.

Oprócz baśniowych pokoi, hotel posiada oczywiście również inne zalety takie jak na przykład strefa SPA, co tylko dopełniło to przepiękne wizualnie przeżycie dla projektantów wnętrz.

ZOBACZ TEŻ: Wytyczne usytuowania przyłączy w kuchni.

Wnętrza w baśniowym stylu powieści Alicja w Krainie Czarów

Projektant wnętrz tego hotelu inspirował się z całą pewnością powieścią „Alicja w Krainie Czarów” co widać było na każdym kroku i był to motyw przewodni tego projektu. Jeden z apartamentów, w którym akurat mieliśmy okazję spać, został zainspirowany ekranizacją powieści, stworzoną przez Tima Burtona. Dla osób doceniających smaczki designu, pobyt w tym miejscu będzie sporym przeżyciem. Połączenie klasycznego stylu pałacowego z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz takich marek jak Frits&Hansen, Artemide, Karman, Modulace, producenta tapet Elitis czy  Cole&Sons, dostarczającej asortyment do Białego Domu czy Pałacu Buckingham. Nie zabrakło również polskich marek, takich jak między innymi Paged.

 

 

 

Wnętrza baśniowego apartamentu Lewisa Carrola w części pałacowej z motywem filmowym Tima Bartona „Alicja w Krainie Czarów”:

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA  Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

 

 

Strefa SPA, czyli czas na relaks:

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

 

 

Oczywiście był także czas na obowiązki projektanta wnętrz:

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

Śledź na na instargramie

Zapraszamy do kontaktu za pomocą ankiety Państwa preferencji w celu wyceny projektu wnętrz:

https://akademiadobrychwnetrz.pl/poznajmy-sie/


Skontaktuj się z nami