Najlepsi projektanci wnętrz

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

Mieliśmy okazję uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu Weekend SPA dla najlepszych projektantów wnętrz w przepięknym butikowym hotelu Quadrille***** w Gdyni na zaproszenie naszego partnera salonu Servitor z Torunia oraz marek Impronta Italgraniti, Villeroy&Boch, Parador, Kludi oraz Atlantic Tiles. W wydarzeniu wzięli udział najlepsi projektanci wnętrz współpracujący z powyższymi markami oraz ich przedstawiciele.

ZOBACZ TEŻ: Projekt kuchni.

Spotkanie otoczeniu pięknych wnętrz

Zachwyciły nas wnętrza tego cudownego hotelu i będą one z całą pewnością inspiracją w naszych kolejnych projektach. Każdy szczegół dopracowany w najmniejszym detalu, odważne połączenia oraz niepowtarzalny charakter wnętrz zachwyciłby z pewnością każdego kto kocha piękne aranżacje. Projektanci wnętrz tego budynku byli perfekcjonistami i dopracowali każdy element z dużą starannością. W projekcie wnętrz tego hotelu zostały użyte lampy, w których jesteśmy zakochani, i również zastosowaliśmy je w naszych wcześniejszych projektach.

Oprócz baśniowych pokoi, hotel posiada oczywiście również inne zalety takie jak na przykład strefa SPA, co tylko dopełniło to przepiękne wizualnie przeżycie dla projektantów wnętrz.

ZOBACZ TEŻ: Wytyczne usytuowania przyłączy w kuchni.

Wnętrza w baśniowym stylu powieści Alicja w Krainie Czarów

Projektant wnętrz tego hotelu inspirował się z całą pewnością powieścią „Alicja w Krainie Czarów” co widać było na każdym kroku i był to motyw przewodni tego projektu. Jeden z apartamentów, w którym akurat mieliśmy okazję spać, został zainspirowany ekranizacją powieści, stworzoną przez Tima Burtona. Dla osób doceniających smaczki designu, pobyt w tym miejscu będzie sporym przeżyciem. Połączenie klasycznego stylu pałacowego z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz takich marek jak Frits&Hansen, Artemide, Karman, Modulace, producenta tapet Elitis czy  Cole&Sons, dostarczającej asortyment do Białego Domu czy Pałacu Buckingham. Nie zabrakło również polskich marek, takich jak między innymi Paged.

 

 

 

Wnętrza baśniowego apartamentu Lewisa Carrola w części pałacowej z motywem filmowym Tima Bartona „Alicja w Krainie Czarów”:

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA  Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

 

 

Strefa SPA, czyli czas na relaks:

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

 

 

Oczywiście był także czas na obowiązki projektanta wnętrz:

Najlepsi projektanci wnętrz w SPA Najlepsi projektanci wnętrz w SPA

Śledź na na instargramie

Zapraszamy do kontaktu za pomocą ankiety Państwa preferencji w celu wyceny projektu wnętrz:

https://akademiadobrychwnetrz.pl/poznajmy-sie/


Najnowsze na blogu

jaki jest najlepszy program do projektowania wnętrz?
03.01.2020

Jaki jest najlepszy program do projektowania wnętrz?

Każdy projektant wnętrz, który zaczyna swoją przygodę ma poważny dylemat, jakie narzędzie pracy wybrać w gąszczu programów do projektowania. Stworzyliśmy zestawienie tych ważniejszych, i naszym zdaniem godnych uwagi.

jaki jest najlepszy darmowy program do projektowania wnętrz?
02.28.2020

Jaki jest najlepszy darmowy program do projektowania wnętrz?

Szukasz darmowego programu do projektowania wnętrz? Przygotowaliśmy przegląd ważniejszych programów za free, wraz z wadami i zaletami każdego z nich.

jak otworzyć biuro projektowania wnetrz?
09.21.2019

Jak zało­żyć biuro pro­jektowania wnętrz?

Wpis o tym jak otworzyć własne biuro projektowania wnętrz.

czym się różnic projektant od architekta wnętrz?
09.19.2019

Dekorator, projektant czy architekt wnętrz? Czym się różnią te zawody?

Czy projektant, architekt wnętrz i dekorator to te same zawody? Wyjaśniamy różnice.

Zobacz więcej artykułów

Skontaktuj się z namiMetody płatności