architektura wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz i przepiękna architektura

Oryginalne projekty wnętrz

Będąc w Trójmieście warto złożyć wizytę w zabytkowym Gdańsku, lecz grzechem jest także nie wstąpić do nowoczesnego Sopotu i Gdyni, które kuszą wykwintnymi restauracjami z pięknymi wnętrzami. Architekci wnętrz z Trójmiasta zaskakują bardzo dobrymi projektami, co na pewno umili spożywanie posiłków w tak pięknym otoczeniu. Nie zabraknie miejsc niebanalnych, których wnętrza zachwycą każdego projektanta wnętrz. Mieliśmy okazję wstąpić do wyjątkowej restauracji L’Entre Villes w Sopocie, i byliśmy pod wrażeniem nie tylko smaków jakie nam zaserwowano, ale również aranżacji pomieszczeń dla gości. Każdy detal wystroju dopracowany w najmniejszym szczególe, piękne podłogi, obrazy, oryginalne meble robią wrażenie na gościach. Oryginalne projekty wnętrz znajdziemy także w restauracji butikowego hotelu Quadrille w Gdyni, ale oczywiście nie tylko. Pięknych miejsc w Trójmieście jest wiele. Jak widać dobrych architektów wnętrz w Trójmieście nie brakuje.

architektura wnętrz architektura wnętrz architektura wnętrz architektura wnętrz architektura wnętrz

Architektura gdańska

Będąc w Gdańsku trudno przejść obojętnie obok pięknej architektury, która jest wszechobecna w tym pięknym mieście. Zabytkowe kamieniczki, o przepięknych, kolorowych fasadach zapierają dech w piersiach. Spacer po uliczkach tego miasta to uczta dla oczu każdego konesera pięknej architektury.

Podczas zwiedzania centrum miasta po prostu warto podnieść głowę i podziwiać projekty elewacji, oraz kolorowe okna. Pięknie rzeźbione drzwi oraz rzadko spotykane rzygacze dopełniają całość architektoniczną tego miejsca. Oczywiście najlepiej wybrać się tutaj poza sezonem, kiedy to tabuny turystów nie przeszkadzają w delektowaniu się pięknymi widokami architektury.

zabytkowe elewacje elewacje elewacje

Gdańsk to nie tylko zabytkowe kamienice, ale także oryginalne, nowo budowane osiedla, których architektura nie jest typowa dla budynków do których jesteśmy przyzwyczajeni. Architekci stanęli tutaj na wysokości zadania, i można podziwiać budynki mieszkalne nawiązujące do historycznej  architektury. Połączenie nowoczesności i tradycji w niektórych projektach pokazuje kunszt projektantów, którzy zaaranżowali przepięknie Wyspę Spichrzów.

nowoczesne osiedle


Najnowsze na blogu

na jakim etapie budowy domu najlepiej kontaktowac się z projektantem wnętrz?
08.13.2019

Kiedy najlepiej kontaktować się z architektem wnętrz?

Na jakim etapie budowy domu najlepiej kontaktować się z architektem wnętrz?

Rodzaje frontów kuchennych
07.17.2019

Jakie fronty wybrać do kuchni?

Drewno, MDF lakierowany, płyta wiórowa laminowana.. jakie fronty wybrać do kuchni?

Wytyczne usytuowania gniazd w kuchni.
07.12.2019

Wytyczne usytuowania przyłączy w kuchni

Wytyczne usytuowania przyłączy w kuchni - czyli jak dobrze zaprojektować kuchnię?

odbiór kluczy od mieszkania
07.07.2019

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, a odbiór kluczy. Na co zwrócić uwagę?

Kilka wskazówek, jak przygotować się na odbiór mieszkania.

Zobacz więcej artykułów

Skontaktuj się z namiMetody płatności