architektura wnętrz

Oryginalne projekty wnętrz i przepiękna architektura

Oryginalne projekty wnętrz

Będąc w Trójmieście warto złożyć wizytę w zabytkowym Gdańsku, lecz grzechem jest także nie wstąpić do nowoczesnego Sopotu i Gdyni, które kuszą wykwintnymi restauracjami z pięknymi wnętrzami. Architekci wnętrz z Trójmiasta zaskakują bardzo dobrymi projektami, co na pewno umili spożywanie posiłków w tak pięknym otoczeniu. Nie zabraknie miejsc niebanalnych, których wnętrza zachwycą każdego projektanta wnętrz. Mieliśmy okazję wstąpić do wyjątkowej restauracji L’Entre Villes w Sopocie, i byliśmy pod wrażeniem nie tylko smaków jakie nam zaserwowano, ale również aranżacji pomieszczeń dla gości. Każdy detal wystroju dopracowany w najmniejszym szczególe, piękne podłogi, obrazy, oryginalne meble robią wrażenie na gościach. Oryginalne projekty wnętrz znajdziemy także w restauracji butikowego hotelu Quadrille w Gdyni, ale oczywiście nie tylko. Pięknych miejsc w Trójmieście jest wiele. Jak widać dobrych architektów wnętrz w Trójmieście nie brakuje.

architektura wnętrz architektura wnętrz architektura wnętrz architektura wnętrz architektura wnętrz

Architektura gdańska

Będąc w Gdańsku trudno przejść obojętnie obok pięknej architektury, która jest wszechobecna w tym pięknym mieście. Zabytkowe kamieniczki, o przepięknych, kolorowych fasadach zapierają dech w piersiach. Spacer po uliczkach tego miasta to uczta dla oczu każdego konesera pięknej architektury.

Podczas zwiedzania centrum miasta po prostu warto podnieść głowę i podziwiać projekty elewacji, oraz kolorowe okna. Pięknie rzeźbione drzwi oraz rzadko spotykane rzygacze dopełniają całość architektoniczną tego miejsca. Oczywiście najlepiej wybrać się tutaj poza sezonem, kiedy to tabuny turystów nie przeszkadzają w delektowaniu się pięknymi widokami architektury.

zabytkowe elewacje elewacje elewacje

Gdańsk to nie tylko zabytkowe kamienice, ale także oryginalne, nowo budowane osiedla, których architektura nie jest typowa dla budynków do których jesteśmy przyzwyczajeni. Architekci stanęli tutaj na wysokości zadania, i można podziwiać budynki mieszkalne nawiązujące do historycznej  architektury. Połączenie nowoczesności i tradycji w niektórych projektach pokazuje kunszt projektantów, którzy zaaranżowali przepięknie Wyspę Spichrzów.

nowoczesne osiedle


Najnowsze na blogu

jaki jest najlepszy program do projektowania wnętrz?
03.01.2020

Jaki jest najlepszy program do projektowania wnętrz?

Każdy projektant wnętrz, który zaczyna swoją przygodę ma poważny dylemat, jakie narzędzie pracy wybrać w gąszczu programów do projektowania. Stworzyliśmy zestawienie tych ważniejszych, i naszym zdaniem godnych uwagi.

jaki jest najlepszy darmowy program do projektowania wnętrz?
02.28.2020

Jaki jest najlepszy darmowy program do projektowania wnętrz?

Szukasz darmowego programu do projektowania wnętrz? Przygotowaliśmy przegląd ważniejszych programów za free, wraz z wadami i zaletami każdego z nich.

jak otworzyć biuro projektowania wnetrz?
09.21.2019

Jak zało­żyć biuro pro­jektowania wnętrz?

Wpis o tym jak otworzyć własne biuro projektowania wnętrz.

czym się różnic projektant od architekta wnętrz?
09.19.2019

Dekorator, projektant czy architekt wnętrz? Czym się różnią te zawody?

Czy projektant, architekt wnętrz i dekorator to te same zawody? Wyjaśniamy różnice.

Zobacz więcej artykułów

Skontaktuj się z namiMetody płatności