Podłoga 3d, jak zrobić? Czyli fotopodłoga w mieszkaniu – projektowanie wnętrz

Posadzki żywiczne 3D, projektowanie wnętrz

Jak myślisz jaką minę będzie mieć twoja rodzina czy sąsiedzi jak wejdą do Twojej łazienki z plażą i morską wodą na podłodze?

A może chcesz mieć na podłodze logo swojej ulubionej drużyny sportowej lub marki samochodu. Takie możliwości dają posadzki dekoracyjne 3d . Posadzki żywiczne 3d można zastosować wszędzie, ze względu na wyjątkową wytrzymałość, zwłaszcza w pomieszczeniach publicznych.

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

                                                                                                                   

Czym jest podłoga 3d?

Podłoga 3d to nowoczesna posadzka bezspoinowa z dowolna grafika na dowolnej powierzchni.

 ZOBACZ TEŻ: Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, jak się do tego przygotować?

Jak tworzy się podłogi 3d?

Podłogi 3d tworzy się za pomocą umieszczenia dowolnej grafiki, wydruku na posadzce. Powierzchnia jest najpierw zabezpieczona wylewką z żywicy po czym zabezpiecza się grafikę wylewką. W ten sposób powstają podłogi 3D. Podłoga z żywicy może mieć wykończenie w połysku, satynie lub macie.

 Podłoga 3d cena

Cena posadzki żywicznej 3D zależna jest od kilku czynników. Znaczenie ma wymiar powierzchni, grubość żywicy oraz użyte materiały. Cena podłogi w 3d jest ustalana indywidualnie. Usługa łączy się projektem wnętrza w naszym biurze. Podłogi 3d cennik za m2 po kontakcie z naszym projektantem wnętrz.

Podłogi 3 d to dowolność w tworzeniu niesamowitych posadzek w łazience oraz wnętrzach publicznych. Każdy materiał, z którym żywica bezpośrednio nie zareaguje i nie spowoduje jego zniszczenia można wtopić w podłogę. W przypadku zalewania grafik ważne jest aby materiał, na którym będzie wykonana grafika miał odpowiednią przyczepność dla żywicy. Zalanie zwykłej folii drukarskiej nie będzie zatem mogło zakończyć się długotrwałym sukcesem, ponieważ żywica nie będzie miała szansy zespoić się z podłożem, a co za tym idzie po niedługim okresie użytkowania odspoi się od zalanego obrazka. Grafika musi być zatem odpowiednio przygotowana i wykonana na specjalnym materiale.

 Posadzki żywiczne 3d

Posadzki żywiczne 3d są idealne do zaaranżowania pomieszczenia o nietypowym przeznaczeniu jak i zwykłą łazienkę, przedpokój czy kuchnię w wyrazisty, zupełnie nowy i niespotykany sposób. Do wykonania posadzek 3d używana jest bezbarwna żywica epoksydowa, która pozwala na możliwości zatapiania materiałów, grafik, kamieni, malowanych ręcznie obrazów w podłodze.

Posadzki żywiczne 3D to posadzki dekoracyjne gdzie na surowej podłodze nanoszona jest grafika, nanoszone są odpowiednio dobrane kolory bądź wykładane są kamyki, fragmenty skamielin jak i wszystko co tylko pozwoli na zalanie grubą warstwą żywicy. Tak przygotowana podłoga zalewana jest odpowiedniej grubości warstwą żywicy. Na koniec tak przygotowaną posadzkę żywiczną 3d można zaleć specjalną powłoką zabezpieczającą.

ZOBACZ TEŻ: Wytyczne usytuowania przyłączy w kuchni.

Podłoga z żywicy epoksydowej 3d to:

PODŁOGI DEKORACYJNE Z EFEKTEM 3D

Zadbamy o  indywidualny wybór wzorów kolorów i tekstury, co zapewni niepowtarzalny charakter każdego wnętrza

UWAGA!!!  Nie ograniczamy się do wybranych zdjęć z katalogów. Można wybrać dowolne zdjęcie z prywatnej kolekcji bądź banku zdjęć (np. fotolia).

ZOBACZ TEŻ: Projekt kuchni.

 

Koszt projektu online na terenie całej Polski – od 80zł/m2

Projekt stacjonarny Bydgoszcz i okolice – 120 zł/m2

 

Poniżej galeria z realizacji naszego projektu łazienek dla klienta z okolic Warszawy:

GALERIA PODŁÓG 3D

 

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

Posadzki 3d, projektowanie wnętrz

 

 

 

 

 

 


Skontaktuj się z nami